Imprezy integracyjne

Park linowy to znakomite miejsce na imprezę integracyjną. Przekonało się o tym już wiele firm, szkół i organizacji. Zapraszamy do realizacji ciekawych i inspirujących projektów.

Ryszard Suski

Zapewniamy

0%
Zabawy
0%
Bezpieczeństwa
0%
Profesjonalizmu
0%
Sprzętu

Posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie w organizacji wszelakiego rodzaju eventów, kolonii otaz spotkań integracyjnych. Wraz ze swoją wyjątkową kadrą instruktorską odwiedziliśmy wszystkiego zakątki naszego pięknego kraju, aby przygotować bardziej lub mnie karkołomne zadania dla naszych uczestników.

Poza samym parkiem dysponujemy terenem leśnym o wielkości blisko 2 ha, co stanowi bardzo dobre zaplecze do przeprowadzenia wielu ciekawych scenariuszy gier. Wśród najczęściej wybieranych przez naszych klientów polecamy:

NA KLUCZYK – wspólna zabawa w poszukiwanie skarbu. Niemałym zaskoczeniem dla uczestników będzie otrzymanie skrzyni z skarbem od razu na początku zabawy. Teraz już tylko odnaleźć ukryte w lesie kluczyki i będzie można delektować się zawartością skarbu

JUHASKIE ZMAGANIA – to rywalizacja pomiędzy utworzonymi drużynami, Zespoły konkurują ze sobą o miano najlepszej, w typowo zbójeckich konkurencjach takich jak: piłowanie bala piłą ręczną, wbijanie gwoździ dziurawymi młotkami oraz wiele innych.

O skoku przez ognisko nie wspomnę 😉


GRAJ W ZIELONE – to zabawa terenowa, która powstała po to, aby nauczyć najmłodszych uszanowania przyrody i doceniania tego co lokalne, zielone, ekologiczne i bliskie naturze.

Zapraszamy wszystkie dzieci, zarówno małe, jak i duże do wspólnej zabawy i przy okazji do poznawania ZIELONEJ PRZYRODY.

Dzieci za każde prawidłowo wykonane zadanie otrzymują odznaki:

Wśród zadań:
TROPICIEL – gdzie dzieciaki będą miały za zadanie rozpoznanie tropów zwierząt

PRZYJACIEL LASU – łatwe zadanie dla częstych bywalców lasu, zadaniem uczestników będzie  rozpoznanie liści różnego gatunków drzew
MEMO – zagraj ze Strażnikami Lasu w Mega Memo i zdobądź kolejną odznakę

Na terenie parku w strefie przeznaczonej do relaksu znajduje się miejsce na ognisko otoczone ławostołami, a na polanie rozłożone są siedziska oraz leżaki do opalania. W tym roku na lato rozwieszone zostaną ponownie hamaki, które w zeszłym roku cieszyły się ogromnym zainteresowaniem

Do zobaczenia

Galeria z naszych wydarzeń

Pracowaliśmy dla