Trasa Adventure

Znajdującą się na wysokości od 4- 6 metrów nad ziemię trasę z całą pewnością zaliczyć należy do wymagających. Rozpoczyna się blisko 5 metrowej wysokości ścianką wspinaczkową, po której znajduję się 16 następnych bardzo urozmaiconych przeszkód. Wśród przeszkód znajdują się przejazdy w wymyślnych beczkach, różnego rodzaju mostu linowe oraz to co zazwyczaj nasi uczestnicy lubią nabardziej, a mianowicie zjazdy tyrolskie. Nasza najdłuższa tyrolka ma blisko 60 metrów długości, a w sumie na trasie znajdują się dwa takie przejazdy. 

Istnieje również możliwość, wykonania samego zjazdu tyrolką, po wcześniejszym wspięciu się ścianką wspinaczkową na znajdujący się na wysokości 5 metrów podest. Jest to rónież pewnego rodzaju próba, pokazująca umiejętność przełamania przez uczestnika swoich lęków, przy pierwszym pobycie na wysokości. 

Trasa ta celowo zbudowana została na takiej wysokości, aby nie przerażać uczestników wysokością, za to dając im bardzo długą, urozmaiconą i ciekawą trasę. Na trasie znajdują się oczywiście najbardziej atrakcyjne tyrolki, o łącznej długości blisko 150 metrów.

Trasa przeznaczona dla młodzieży oraz dorosłych o wzroście od 130 cm wzwyż.