Leśny Tor Przeszkód

Biorąc pod uwagę kaprysy tatrzańskiej pogody oraz szybkość z jaką potrafi się ona zmieniać, z myślą o rodzicach i naszych najmłodszych odwiedzających, zbudowaliśmy zadaszony szałas, który w swoim wnętrzu kryje leśny tor przeszkód.


Trasa Leśnych Ludków

Trasa Leśnych ludków zbudowana została z myślą o najmłodszych. Na przestani kilku ostatnich lat odwiedziło nas wielu początkujących adeptów parków linowych, dla których trasa Adventure była jeszcze poza zasięgiem, głównie wzrostu stąd pomysł stworzenia trasy na wysokości jednego metra, tak aby instruktorzy przez cały czas mieli uczestników w zasięgu wzroku i ręki zarazem, aby móc szybko reagować w sytuacjach wymagających wsparcia i pomocy.


Trasa Adventure

Znajdującą się na wysokości od 4- 6 metrów nad ziemię trasę z całą pewnością zaliczyć należy do wymagających. Rozpoczyna się blisko 5 metrowej wysokości ścianką wspinaczkową, po której znajduję się 16 następnych bardzo urozmaiconych przeszkód.


Ścianka wspinaczkowa

Znajdująca się w zadaszonej części parku, częściowo osłonięta przed ewentualnym deszczem ścianka o wysokości 4 metrów, oferująca możliwość wytyczenia dróg wspinaczkowych o przeróżnej skali trudności.