NOWOŚĆ   Zjeżdżalnia pontonowa 

Wraz z nowym sezonem zapraszamy na naszą nową zjezdżalnię pontonową o długośći 15 metrów.

Wspaniałą zabawa nie tylko dla najmłodszych :)


UWAGA, UWAGA

W zwiążku z ogromnym zainteresowaniem w latach poprzednich, w tym roku również zapraszamy do rezerwacji terminów spotkań z ratownikami górskimi, oraz zajęć o tematyce pierwszej pomocy 

ZAPRASZAMY


Relaks i wypoczynek

  • Pyszna kawa
  • Herbata
  • Zimne napoje
  • Wspaniałem lody
  • Ogniska


Leśny Tor Przeszkód

Biorąc pod uwagę kaprysy tatrzańskiej pogody oraz szybkość z jaką potrafi się ona zmieniać, z myślą o rodzicach i naszych najmłodszych odwiedzających, zbudowaliśmy zadaszony szałas, który w swoim wnętrzu kryje leśny tor przeszkód.


Trasa Leśnych Ludków

Trasa Leśnych ludków zbudowana została z myślą o najmłodszych. Na przestani kilku ostatnich lat odwiedziło nas wielu początkujących adeptów parków linowych, dla których trasa Adventure była jeszcze poza ich zasięgiem. Stąd pomysł stworzenia trasy na wysokości jednego metra, tak aby instruktorzy oraz rodzice przez cały czas zabawy, mieli uczestników w zasięgu wzroku i ręki zarazem. Aby w każdej sytuacji móc szybko zareagować i wspomóc swoją pociechę w dalszym pokonywaniu przeszkód.


Trasa Adventure

Znajdującą się na wysokości od 4- 6 metrów nad ziemię trasę z całą pewnością zaliczyć należy do wymagających. Rozpoczyna się blisko 5 metrowej wysokości ścianką wspinaczkową, po której znajduję się 16 następnych bardzo urozmaiconych przeszkód. Wśród przeszkód znajdują się przejazdy w wymyślnych beczkach, różnego rodzaju mostu linowe oraz to co zazwyczaj nasi uczestnicy lubią nabardziej, a mianowicie zjazdy tyrolskie. Nasza najdłuższa tyrolka ma blisko 60 metrów długości, a w sumie na trasie znajdują się dwa takie przejazdy. 

Istnieje również możliwość, wykonania samego zjazdu tyrolką, po wcześniejszym wspięciu się ścianką wspinaczkową na znajdujący się na wysokości 5 metrów podest. Jest to rónież pewnego rodzaju próba, pokazująca umiejętność przełamania przez uczestnika swoich lęków, przy pierwszym pobycie na wysokości. 


Ścianka wspinaczkowa

Znajdująca się na wejściu do parku, częściowo osłonięta przed ewentualnym deszczem ścianka o wysokości 8 metrów, oferująca możliwość wspinaczki na drogach o przeróżnej skali trudności. Zbudowana z myślą zarówno o dorosłych jak również naszych najmłodszych uczestnikach